D. Mockus: „MG Baltic“ planuoja plėtrą

Vienos didžiausių Lietuvos verslo grupių savininkas Darius Mockus pastaruoju metu pažėrė naujienų apie įsigijimus, išsiskyrimą su dviem iš trijų verslo partnerių, koncerno valdymo struktūros pokyčius. Verslininkas interviu VŽ teigia, kad politinės korupcijos byla koncerno „MG Baltic“ finansiniams rezultatams įtakos neturėjo, ir pripažįsta, kad tai pirmas atvejis jo karjeroje, kai dėl pasiektų gerų rezultatų jaučiasi nepatogiai.

Pastaruoju metu paskelbėte daug naujienų: pertvarkote koncerno valdymą, savo rankose koncentruojate grupės žiniasklaidos, alkoholio gamybos ir prekybos verslus. Kodėl?

Koncernas ir investavimo procesai yra gyvi. Susidarius tam tikroms aplinkybėms, gali koncentruoti, dekoncentruoti. Reaguojame į rinkos pokyčius, tam tikrą brandą. Apie visus priimtus sprendimus buvo ilgai diskutuota, svarstyta. Atėjo laikas ir buvo priimtas sprendimas. Išėjau iš NT valdymo.

Visą interviu skaitykite čia: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2017/12/21/darius-mockus--apie-byla-gubernija-ir-naujus-investiciju-planus#ixzz51sQ8T8Cr