2018 gegužės 21 d., MG Baltic
Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymos skandalo epicentre atsidūrusio koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus tvirtina Skaityti
2018 balandžio 11 d., „Aprangos“ grupė

Didžiausia drabužių mažmenos „Aprangos“ grupė Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse gali pasigirti daugybe pasiekimų

Skaityti
2018 kovo 27 d., MG Valda

Gyventi miesto centre ar užmiestyje – jau daugelį metų tarp naujo būsto besidairančių vilniečių aktualumo 

Skaityti
2018 vasario 8 d., Mineraliniai vandenys

500 daugiausiai mokesčių sumokančių įmonių pernai valstybei sumokėjo 4,407 mlrd. eurų

Skaityti
2018 sausio 29 d., Mediafon

Paskelbti nauji „Sodros“ duomenys leidžia pažiūrėti, kokie vidutiniai atlyginimai gruodžio mėn. vyravo įmonėse, kurios pateko į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2017“ finalą.

Skaityti
2017 gruodžio 21 d., MG Baltic

Vienos didžiausių Lietuvos verslo grupių savininkas Darius Mockus pastaruoju metu pažėrė naujienų apie įsigijimus, išsiskyrimą su dviem iš trijų verslo partnerių, koncerno valdymo struktūros pokyčius. Verslininkas interviu VŽ teigia, kad politinės korupcijos byla koncerno „MG Baltic“ finansiniams rezultatams įtakos neturėjo, ir pripažįsta, kad tai pirmas atvejis jo karjeroje, kai dėl pasiektų gerų rezultatų jaučiasi nepatogiai.

Skaityti
2017 gruodžio 7 d., Alita

Dzūkijos sostinėje, Alytuje, jau nuo seno yra gaminamas putojantis vynas ir stiprieji alkoholiniai gėrimai. Tačiau, ar žinote, kokį kelią gėrimas turi „nueiti“, kad pasiektų šventinį stalą? Atsakymą galima rasti visai čia pat - tereikia užsukti į Alytuje veikiančią putojančio vyno gamyklą „Alita“, kad galėtumėte išgirsti, pamatyti, užuosti ir paragauti.

Skaityti
2017 gruodžio 6 d., Mineraliniai vandenys

„MV Group“ buvo sukurta prieš 5-erius metus, tačiau daugelio gerai žinoma bendrovė „Mineraliniai vandenys“, kuri ir išaugino grupę, švenčia jau 25-erių metų jubiliejų. Kaip iš vienos parduotuvės Vilniaus centre verslas išaugo iki tarptautinio, kalbamės su „MV Group“ naujuoju vadovu Marijumi Cilciumi.

Skaityti
2017 lapkričio 29 d., MG Valda
Kas yra svetingumas? Koks turi būti svetingas miestietis? Kaip  svetingai  priimti svečią savo mieste? – tokia diskusija prasidėjo 10-ieji „Vilniaus svetingumo 2017“ apdovanojimai Vilniaus rotušėje. Antradienį įteikti apdovanojimai vilniečių ir miesto svečių išrinktiems sostinės svetingiausiems – viešbučiui, restoranui, kavinei, lankytinai vietai, muziejui, gidui, svetingiausiems darbuotojams ir vilniečiui, teigiama Vilniaus savivaldybės pranešime. 
Skaityti
2017 lapkričio 28 d., LNK

Nuo šiandien atsiskaitę turguje, restorane ar kirpykloje už prekes bei paslaugas, nepamirškite paprašyti ir fiskalinio kasos kvito. Jis jums gali atnešti 200 eurų, o jei labai pasiseks – net 5 tūkst. eurų prizą.

Skaityti