„LIM Verslo trikampio NT fondas“ užbaigė „Verslo trikampio“ įsigijimo sandorį

Tarptautinei įmonių grupei „Lewben Group“ priklausančios fondų valdymo bendrovės  „Lewben Investment Management“ valdomas UAB „LIM Verslo trikampio NT fondas“ (VTNTF) už neskelbiamą sumą iš nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovės „MG Valda“ įsigijo biurų centrą „Verslo trikampis“ sostinės Jasinskio gatvėje. Sandorį šalys oficialiai užbaigė praėjusį pirmadienį. 
„Verslo trikampis“ yra svarbiausias kairiojo Neries kranto verslo centras, vienas iš miesto veiklaus gyvenimo simbolių. Įsigydamas šį reikšmingą objektą, fondas investuoja į stabilumą ir vertę. Nors fondo kūrimo procesas buvo ilgesnis nei tikėjomės, sandorio šalių ir investuotojų pasitikėjimas bei profesionalumas neleido nė minutei suabejoti projekto sėkme“, - sakė Audrius Žiugžda, „Lewben Investment Management“ valdybos pirmininkas.
Pasak jo, fondo dydis, kaip ir planuota, viršija 60 mln. eurų. Į fondą investavo dviženklis skaičius fizinių ir juridinių asmenų.
„Mūsų veiklos strategija nukreipta į nekilnojamojo turto projektų apimčių didinimą, tačiau ir toliau liekame „Verslo trikampį“ administruojančia kompanija. Ilgametė patirtis, sukaupta tiek valdant „Verslo trikampį“, tiek anksčiau parduotą „North Star“ verslo kompleksą, leidžia su klientais bei partneriais kurti stiprius, į ilgalaikę partnerystę orientuotus ir pridėtinę vertę kuriančius santykius“, – teigė kompanijos „MG Valda“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.
UAB „LIM Verslo trikampio NT fondas“ yra uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas nekilnojamojo turto fondas, besiorientuojantis į jau veikiančius ir stabilią grąžą generuojančius NT projektus. Fondas veikia kaip uždaroji akcinė bendrovė, fondo investuotojai kartu yra ir šios bendrovės akcininkai. Fondo taisyklėse numatoma, kad fondas savo dalininkams mokės ketvirtinius dividendus, fondo veiklos trukmė – 7 metai (su galimybe pratęsti terminą).
4 „Verslo trikampio“ A klasės biurų pastatai įsikūrę centrinėje Vilniaus dalyje, ant Neries upės kranto, šalia svarbiausių valstybės institucijų, įstaigų, parduotuvių, restoranų. Bendras nuomojamas plotas šiame komplekse sudaro daugiau nei 28 tūkst. kvadratinių metrų. „Verslo trikampyje“ patalpas nuomojasi 58 Lietuvos ir užsienio bendrovės.