2018 birželio 5 d.
UAB „LIM Verslo trikampio NT fondas“ (VTNTF) už neskelbiamą sumą iš nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovės „MG Valda“ įsigijo biurų centrą „Verslo trikampis“ Skaityti
2018 balandžio 3 d.

Darius Mockus iš Rolando Vingilio investicijų bendrovės UAB „Extera Baltic“ perka 33,33 proc. UAB „MG Valda“ akcijų

Skaityti
2017 lapkričio 23 d.

Lapkričio 23 d. simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija pažymėjo naujosios Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) areštinės ir sostinės 1-ojo policijos komisariato pastatų statybų pradžią. Į naujo komisariato ir areštinės sostinėje projektavimą, statybą, įrengimą, vėlesnį pastatų valdymą bei priežiūros darbus investuoja vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros bendrovių „MG Valda“ dukterinė įmonė „PPP Projektas“.

Skaityti
2017 lapkričio 17 d.

Šešių geriausių Lietuvoje architektų komandų suprojektuoti gyvenamųjų namų kvartalai, modernus verslo kompleksas, kūrybinės ir visuomeninės paskirties erdvės, vaikų darželis ir senamiesčio turgus – visa tai kursis naujame, dar šiais metais startuosiančiame, sostinės rajone pavadinimu „Paupys“. Naujojo rajono plėtotojai tvirtina, kad 5 hektarų buvusi pramoninė teritorija sostinės senamiestyje atgims su nauja jėga ir taps gyvybingu miestiečių bei turistų traukos centru.

Skaityti
2017 lapkričio 13 d.

Vos pernai Lietuvos sostinėje duris atvėręs viešbutis „Artagonist“ pasauliniame kelionių rekomendacijų tinklalapyje „TripAdvisor“ pripažintas geriausiai lankytojų vertinamu viešbučiu Vilniuje, tokią sėkmę, anot vadovų, lėmė drąsūs sprendimai ir išskirtinumas rinkoje.

Skaityti
2017 spalio 23 d.

Neseniai išgyvenome laikotarpį, kai populiariausias pageidavimas kalviams buvo minimalistinė stiklo ir plieno architektūra, bet ši mada jau praeina – žmonės vis labiau ilgisi natūralumo, teigia „Vilniaus kalviai“ vadovas Raimondas Vaitkūnas.

Skaityti
2017 rugpjūčio 1 d.

Vilniuje, šalia Lvovo ir Geležinio vilko gatvių sankirtos kylantis verslo centras

Skaityti
2017 gegužės 24 d.

Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros bendrovių

Skaityti
2017 gegužės 12 d.

Lietuvos pastatų tvarumo, BREEAM sertifikavimo ekspertai teigia

Skaityti
2017 balandžio 20 d.

Viena didžiausių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje

Skaityti