Tomas Dapkus LNK eteryje apžvelgs ir tuos įvykius, kurie turėjo būti nuslėpti

Gegužę LNK eteryje startuoja nauja savaitės įvykių apžvalgos laida, kurią ves žinomas žurnalistas Tomas Dapkus. Laida „Alfa“ savaitė“ bus rodoma kiekvieną sekmadienį 19 val. ir pakeis šiuo metu rodomą laidą „Savaitės įvykių TOP5“.

Pasak principingo žurnalisto Tomo Dapkaus, svarbiausia laidoje apžvelgti ne tik plačiai nuskambėjusius savaitės įvykius, bet ir tuos, kuriuos nuo visuomenės bandoma nuslėpti.

„Dažnai valstybėje vyksta labai svarbūs dalykai, bet stengiamasi, kad apie juos niekas nesužinotų. Mūsų laidos misija – ne tik išanalizuoti įvykius, kurie buvo visuomenės dėmesy, bet ir tuos, kurie neturėjo išlįsti į dienos šviesą“, - sako Tomas Dapkus.

Aštrus pokalbis – dar vienas laidos „Alfa“ savaitė“ išskirtinis bruožas. Dešimties metų patirtis radijuje ir televizijoje, įgytas autoritetas leis žurnalistui rengti išskirtinius interviu.

„Esu BBC laidos „Hardtalk“ gerbėjas ir aštrių, gyvų pokalbių šalininkas, kai nebijoma diskutuoti su pašnekovu“, - sakė Tomas Dapkus. 

29 metų žurnalistas Tomas Dapkus dešimt metų dirbo nacionalinėje televizijoje bei radijuje ir yra vienas profesionaliausių šių dienų šalies televizijos žurnalistų.

Valstybės valdymas, tarptautiniai santykiai, geopolitika yra Tomo Dapkaus interesų ir domėjimosi objektas ne tik darbe, bet laisvalaikio pomėgis.

„Politika yra mano specializacija ir mano aistra“, - sako naujasis LNK laidos vedėjas Tomas Dapkus.

Savaitės įvykių apžvalga „Alfa“ savaitė“ – sekmadieniais 19 val. per LNK nuo gegužės 6 dienos.