2012-uosius LNK pasitinka brangiausiais visų laikų projektais ir pokyčiais televizijoje

UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“, sėkmingai ir pelningai  rinkoje veikianti  įmonė,  šiuo metu valdanti  keturis prekės ženklus  LNK, TV1, INFO TV ir LIUKS!, nuo 2012 metų pradžios  efektyvina įmonės valdymo modelį, prie kurio buvo einama pastaruosius keletą metų.

„TV rinkoje įvyko didelių pokyčių, kūrybinis potencialas pamažu atsidūrė išorėje, atsirado vis daugiau nepriklausomų prodiuserių, ir pastaruoju metu vos dvi tris laidas kurdavome televizijos viduje. Todėl nusprendėme visiškai atskirti gamybą ir transliavimą“, - sako LNK kanalų grupės programų direktorius Aivaras Prancūzevičius.

Pasak A. Prancūzevičiaus, naujų televizijos projektų gamybai nebeužtenka pajėgumų televizijos viduje. Pavyzdžiui, vien prie „Lietuvos balso“ dirba per 200 žmonių, todėl iš esmės ir buvo pertvarkytas televizijos veiklos modelis ir pereita prie prodiuserinės sistemos.

Šiuo metu UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ kuriantys autoriai darbą tęs TV prodiuserių kompanijose, iš kurių LNK ir toliau pirks TV projektus. Prodiuseriai,  kuriantys laidas LNK grupės kanalams, ir toliau naudosis LNK studijomis ir kita technine baze.

„2012-aisiais investuosime ne tik į pagrindinį LNK kanalą, bet ir į mažųjų skaitmeninių kanalų vystymą, kad skaitmenizaciją „TV1“, „Liuks!” ir „Info TV” pasitiktų stiprūs ir galintys konkuruoti su kitomis televizijomis“, - sako LNK generalinė direktorė Zita Sarakienė. 

Nuo Naujųjų metų LNK televizijoje startuoja trys nauji dideli projektai – brangiausias visų laikų šou „Lietuvos balsas“  sekmadieniais, neblėstančio populiarumo muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“ šeštadieniais ir pagal „ProSiebenSat.1“  formatą kuriamas „Mano vyras gali“ penktadieniais.

 „Žvaigždžių duetus“ LNK televizijai kurs buvusi LNK televizijos prodiuserė Laura Paukštė, įsteigusi naują televizijos prodiuserių įmonę „TymDrym“, „Mano vyras gali“ - prodiuserio Lauryno Šeškaus vadovaujama „TV Play“, o  „Lietuvos balsą“ - Gedimino Jauniaus „Elitaz“.