Sporto veikla

UAB „Teniso pasaulis – teniso, badmintono, skvošo aikštelių nuoma, turnyrų ir kursų organizavimas.

 

 

Kontaktai:

Ąžuolyno g. 7
LT-07196 Vilnius
Tel. (+370 5) 2362205, (+370 655) 04050
El. paštas: info@tenisopasaulis.lt

 

UAB „Teniso pasaulis“ valdo daugiafunkcį sporto, paslaugų ir sveikatingumo centrą visai šeimai „SEB arena“. Tai didžiausias uždarų teniso aikštelių centras Baltijos šalyse, jame įrengta 14 vidaus kietos dangos („hard“) teniso aikštelių, 6 vidaus kiliminės dangos aikštelės, 4 lauko kietos dangos („hard“) teniso aikštelės ir 4 lauko dirbtinės žolės teniso aikštelės. Centre taip pat yra 4 badmintono aikštelės ir 4 skvošo salės. Vasaros sezono metu „Teniso pasaulis“ žaidėjams gali pasiūlyti papildomas 9 gruntines ir 2 dirbtinės žolės teniso aikšteles Bernardinų sodo teniso aikštyne (B. Radvilaitės g. 6A).  

„Teniso pasaulis“ organizuoja teniso, badmintono ir skvošo turnyrus bei rengia mokymus ir kursus mėgėjams. Per metus suorganizuojama daugiau nei 10 turnyrų: ITF senjorų turnyras „Vilnius Cup“, „Piramidės“ žiemos ir vasaros finaliniai turnyrai, vasaros sezono atidarymo turnyras, moterų turnyras, kalėdinis teniso turnyras ir kt. 

2008 m. „Teniso pasaulis“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe įsteigė Vilniaus teniso akademiją. Šiuo metu tai didžiausia teniso akademija Lietuvoje. Joje treniruojasi daugiau nei 500 įvairaus amžiaus vaikų.