IT ir telekomunikacijos

156_regular_mediafon1a.1.jpeg (map, 174x130)                             „Mediafon“ įmonių grupė: IT ir telekomunikacijų paslaugos.

 

Kontaktai: 
Olimpiečių g. 1-31
LT-09200 Vilnius
Tel. (8 5) 239 09 01
El. paštas: info@mediafon.lt

 

„Mediafon“ įmonių grupė teikia IT ir telekomunikacijų paslaugas bei sprendimus verslo klientams, operatoriams ir valstybinėms institucijoms visame pasaulyje.

„Mediafon“ įmonių grupę sudaro:

  • „Mediafon“
  • „Mediafon Carrier Services“
  • „Mediafon Datapro“
  • „Mediafon Technology“
  • „Mediafon Telco Solutions“

„Mediafon“ buvo įkurta 1998 m. panaudojant privataus kapitalo lėšas. Savo veiklą įmonė pradėjo nuo pridėtinės vertės telefono skambučių techninio aptarnavimo paslaugų teikimo. Įmonė buvo viena pirmųjų Lietuvoje, 2001 m. pradėjusi teikti padidintos vertės trumpųjų pranešimų techninio aptarnavimo paslaugas. Šiuo metu daugiau nei 100 Lietuvos verslo įmonių nuolat naudojasi „Mediafon“ intelektinėmis pridėtinės vertės paslaugomis.

2003 m. „Mediafon“ teikiamų paslaugų krepšelį papildė didmeninėmis telekomunikacijų paslaugomis, 2010 m. – specializuotu numerio perkėlimo sprendimo paslaugų paketu, o 2013 m. – sukčiavimo prevencijos telekomunikacijų tinkluose paslaugomis.

2015–2016 m. „Mediafon“, efektyvindama veiklą ir vykdydama verslo plėtrą, įsteigė 5 patronuojamąsias bendroves: „Mediafon Carrier Services“, „Mediafon Datapro“ ir „Mediafon Mobi“, „Mediafon Technology“ ir „Mediafon Telco Solutions“.

Nuo 2018 m. „Mediafon“ įmonių grupę sudarančių bendrovių veiklos sritys:

„Mediafon Carrier Services“ yra balso skambučių tranzito rinkos lyderis Baltijos šalyse ir alternatyvus operatorius, teikiantis didmenines fiksuoto ir judriojo ryšio paslaugas Lietuvos bei užsienio operatoriams.

„Mediafon Datapro“ specializacija yra universalių duomenų bazių ir procesų automatizavimo sistemų teikimas ir jų aptarnavimas, taip pat bendrovė teikia tokius produktus kaip CEIR, vartotojo portalas, „Spam“ bazė, profesionalų paslaugos ir numerio perkėlimo centrinė duomenų bazė NPCDB.

„Mediafon Technology“ specializacija yra IT / TELCO produktų kūrimas ir paslaugų teikimas. Mūsų paslaugų portfelyje be įprastų IT ir VoIP produktų ir paslaugų yra ir dirbtinio intelekto produktai ir mobilaus parašo paslaugų paketas. Mes taip pat savo R&D centre kuriame ateities IT technologijas.

„Mediafon Telco Solutions“ sukčiavimo prevencijos paslaugos padeda operatoriams apsaugoti pajamas iš tarptautinių įeinančių skambučių aptinkant ir eliminuojant visus įmanomus tokios nelegalios veiklos scenarijus.

Jau daugiau nei 19 metų dirbdamos rinkoje, „Mediafon“ grupės įmonės siekia, kad jų klientai ir partneriai gautų šiuolaikines, aukščiausios kokybės, geriausiai jų poreikius atitinkančias ir lengvai valdomas paslaugas, o kartu ir kokybišką aptarnavimą.