Socialinė atsakomybė

„MG Baltic“ paramos prioritetai:

Lietuvos istorija:

 • 2017 m. vasarį Signatarų namams koncernas padovanojo Jono Basanavičiaus skulptūrą, kurią pagal žinomo tarpukario skulptoriaus Rapolo Jakimavičiaus eskizą atkūrė Algirdas Bosas, ir parėmė Algirdo Grigaravičiaus knygos apie Joną Basanavičių „Atsiskyrėlis iš Suvalkijos“ leidimą.
 • Koncernas jau daug metų remia knygų, skirtų Lietuvos istorijos tyrinėjimams bei kultūros paveldui, leidimą. Koncerno finansuotų leidinių kataloge yra „Lietuvos istorija. Nepriklausomybė (1918–1940 m.)“,„Lietuvos medinės bažnyčios“, senojo Vilniaus fotografijai skirtas Jano Bulhako tritomis;  „Stanisław Filibert Fleury: fotografijos“; V. Drėmos „Dingęs Vilnius” (pakartotinis leidimas);  6 Mykolo Römerio dienoraščių tomai ir kiti.
 • Nuo pat pradžių (2006 metų) remia jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektą „Misija Sibiras“ (yra projekto generalinis rėmėjas).

Mokslas:

Sportas, jaunimo ugdymas:

 • Yra pagrindinis „Davis Cup“ Lietuvoje ir ilgametis Lietuvos teniso rinktinės rėmėjas.
 • 2013 metų garbingiausias Vilniaus miesto apdovanojimas – Šv. Kristoforo statulėlė – už Vilniaus teniso akademiją skirta bendrovei „Teniso pasaulis“, kuri buria teniso bendruomenę, formuoja žaidimo tradicijas ir kultūrą Lietuvoje. Vilniaus teniso akademija ruošia profesionalius tenisininkus, rūpinasi prasmingu ir aktyviu vaikų laisvalaikio užimtumu, čia treniruojasi daugiau nei 600 įvairaus amžiaus vaikų.

Socialiniai projektai, aplinkosauga:

 • Koncerno įmonės „MG Valda“ ir LNK inicijavo projektą „Aš už Lietuvą!“, kviečiantį padovanoti gerą darbą Lietuvai ir taip gražinti, pažinti ir saugoti savo šalį. „MG Valda“ tapo projekto mecenatu.
 • LNK televizija yra socialinių projektų iniciatorė ir partnerė – „Maisto banko" nuolatinė rėmėja, organizacijos „Gelbėkit vaikus" partnerė. 2017 m. kovą didžiojo paramos koncerto „Už vaikystę“ metu LNK televizijos žiūrovai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikams paaukojo 154 100 eurų. Organizacija „Gelbėkit vaikus” paramos koncertą „Už vaikystę“ sykiu su LNK televizija organizuoja nuo 2012-ųjų. Iš viso per visus koncertus su šiuo vakaru vargstantiems Lietuvos vaikams paaukota 824 900 eurų. 2016 m. balandį Vilniaus Rotušėje vykusių tradicinių Lietuvos radijo ir televizijos komisijos „Pragiedrulių“ premijų įteikimo metu LNK televizija gavo specialų prizą už vykdytus socialinius projektus, o LNK grupės kanalo „Info TV“ laida „Alchemija“ pripažinta geriausia kultūros laida.
 • MG Valda" kuria darnią aplinką, siekia spręsti ne tik statomų pastatų teritorijos, bet ir viso rajono ar miesto problemas.
 • Itin didelį dėmesį aplinkosaugai, socialinei ir ekonominei atsakomybei skiria koncerno įmonė „Mitnija“.
 • „Mediafon" remia paramos projektus, kuriuos organizuoja „Unicef“ ir „Gelbėkit vaikus“, bei įvairias socialines akcijas, tokias kaip „Misija Sibiras“, „Raudonos nosies diena“, „SOS vaikų kaimas“ ir kitas. Nuo 2004 m. bendrovė teikia paramą TV3 televizijos ir SEB banko rengiamam paramos projektui „Išsipildymo akcija“ ir LNK televizijos labdaros telemaratonui „Gerumo diena“
 • 2016 m. balandžio 1-ąją  „MG Baltic“ biuro darbuotojai surengė talką Neries pakrantei nuo Verslo trikampio iki Vingio parko sutvarkyti. Buvo surinkta ir išgabenta 70 maišų šiukšlių.

lnk-baneriai_mamu_unija.jpg (map, 237x157)  talka.png (map, 216x159)  sebarenojevaikaipasiekekamuoliukumusinejimorekorda.jpg (map, 237x158)  mgbaltic_foto_didzioji_scena-5.jpg (map, 237x143) 

Nemažai dėmesio koncernas ir jam priklausančios įmonės skiria darbuotojų mokymams, šventėms, spartakiadoms bei kitokiems renginiams įmonėse ir tarp įmonių. Itin senas tradicijas turinčioje „Mineraliadoje" bendrauja ir sporto rungtyse varžosi po įvairius miestus ir šalis išsisklaidę MV GROUP padalinių darbuotojai. 2015 m. sausio 31 d. visi koncerno darbuotojai buvo pakviesti į naujametį MG BALTIC renginį „Siemens" arenoje, iš viso dalyvavo apie 3 tūkstančius žmonių.

Svarbiausi koncerno įmonių vadovų renginiai: Vadovų klubas, įkurtas 2002 metais, susirinkimai vyksta du kartus per metus – pavasarį ir rudenį, ir „Atradimai", korporatyvinis koncerno renginys, vykstantis nuo 2005 metų, kurio metu susipažįstama su išskirtinėmis prasmingomis vietomis ir žmonėmis, pasisemiama naujų idėjų, naujos patirties. Be kelionių po Lietuvą, koncerno vadovai jau lankėsi Estijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Latvijoje, Stambule, Londone.