2007 lapkričio 15 d.

Vakar didžiuosiuose šalies dienraščiuose pasirodė mįslingi koncerno „MG Baltic“ prezidento Dariaus Mockaus kreipimaisi, kuriuose cituojami Antikos filosofai.

Skaityti
2008 balandžio 15 d.
Koncerno „MG Baltic“ prezidentas įsitikinęs, kad svarbiausias verslo variklis – nuolatinis nerimas, siekis daugiau
Skaityti
2009 sausio 7 d.
Koncerno "MG Baltic" prezidentas Darius Mockus mano, kad prasidedanti ekonominė krizė išgrynins rinką ir joje liks tik patys stipriausi bei efektyviausi. Verslininko teigimu, sunkiomis sąlygomis apmirs visos silpnos ir iracionalios verslo formos, o vartotojai dar kartą prisimins, kad negalima išleisti daugiau, nei turi.
Skaityti
2008 lapkričio 4 d.
VZ.LT lankėsi ir į portalo skaitytojų klausimus atsakinėjo Darius Mockus
Skaityti
2009 rugsėjo 3 d.

Potale viešėjęs “MG Baltic” prezidentas Darius Mockus turėjo patarimų valdžiai, kaip kovoti su ekonomine krize. Verslininkas tikino, kad sunkmečio sąlygomis valstybė turi tapti stambiu verslo užsakovu, o vidaus ir užsienio rinkose pasiskolintus pinigus nedera vien pravalgyti - juos reikia investuoti.

 
Skaityti
2009 sausio 31 d.

Naujoji Lietuvos Vyriausybė stokoja kompetencijos ir daro elementariausias kvailystes. Taip LŽ tvirtina koncerno "MG Baltic" prezidentas Darius Mockus.

Skaityti
2010 kovo 12 d.

Pagrindinė šių metų problema bus nedarbas, tačiau verslas į ją reaguoja paprastai – kai nebepajėgia išlaikyti darbuotojų, juos atleidžia. Tokiu būdu tai tampa visuomenės ir valdžios problema. „Šiuo atveju verslo problema baigiasi tada, kai jis išvengia griūties atleisdamas darbuotojus ir sugeba toliau lėtai vegetuoti“, - interviu sakė vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų, koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus.

Skaityti
2010 vasario 8 d.

Antro pagal dydį mokesčių mokėtojo kon­cerno „MG Baltic" prezidento Dariaus Mockaus kabinete tvyro spartietiškos nuo­taikos: krizė mus užgrūdins.

Skaityti
2011 spalio 4 d.
„Verslo žinios“ tęsia Lietuvos verslininkų ir visuomenės veikėjų portretus, kuriuos jie susikūrė viešais pasisakymais spaudoje. Šiandien pristatomos Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidento, mintys
Skaityti
2012 vasario 2 d.

Kas Lietuvoje įtakingas ir ko verta vienokia ar kitokia įtaka? Ar verslas Lietuvoje jaučia atsakomybę visuomenei ir valstybei? Ko labiausiai trūksta, kad mūsų šalyje verslininkus labiau gerbtų ir jais pasitikėtą? Apie visa tai kalbamės su koncerno „MG Baltic" prezidentu Dariumi Mockumi.

Skaityti