Vilniuje pradėta statyti nauja gyvenvietė „Beržų terasos“

Gyventojų ypač gerai įvertintas „Antakalnio terasų“ projektas, kuriame parduoti visi - 181 butas,  vystomas toliau. Sėkmingai užbaigus pirmąjį „Eglių terasų“ etapą  nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros bendrovė „MG Valda“ jau pradėjo antrojo, architekto Algirdo Kaušpėdo projektuoto gyvenamojo kvartalo „Beržų terasos“ statybas.

 „Nusprendę statyti aukštos klasės, išskirtinį, ekologiškais sprendimais pasižymintį „Antakalnio terasų“ kvartalą Antakalnio mikrorajone, būsimiems gyventojams suteikėme galimybę suderinti miesto naudą ir gamtos teikiamus privalumus. Vystydami antrąjį projekto etapą „Beržų terasos“  pirkėjams ruošiame dar daugiau  pažangių architektūrinių ir technologinių sprendimų“, – teigia „MG Valdos“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

 Į „Beržų terasas“ planuojama investuoti daugiau nei 50 mln. lt.  Bendras kvartalo plotas siekia 10 620 kv. m, bus pastatyta 140 butų. Būsimųjų gyventojų patogumui ir jaukumui vystomas projektas derinamas prie natūralaus reljefo bei aplink esančio unikalaus ilgaamžio beržyno, kurį siekiama išsaugoti kaip unikalios gamtos atributą. Kaip ir pirmajame etape, namų statybai bus naudojamos ekologiškos ir natūralios statybinės medžiagos.

 „Kiekvienas naujas projektas – didelis iššūkis architektams. Rengiant „Beržų terasas“ vienas iš pagrindinių tikslų buvo sėkminga gyvenamojo būsto integracija į natūralią gamtinę aplinką. Kūrėme modernų projektą, kuris pasižymi šiuolaikiniais efektyviais sprendiniais ir aukšta gyvenimo gamtoje kokybe. Norėdami išsaugoti kuo daugiau natūralios gamtos, suprojektavome požeminę automobilių stovėjimo aikštelę, kurios išplanavimą, saugodami greta namų augantį ilgaamžį beržyną, derinome prie jau esančių medžių ir susiformavusio reljefo. Darnus būstas turi atitikti kraštovaizdžio, ekologinius, socialinius ir, žinoma,  ekonominius reikalavimus. Todėl darnūs namai visų pirma yra kokybiški namai, palaikantys žmonių ir aplinkos sveikatą“, – teigia projekto architektas Algirdas Kaušpėdas.

 Iš viso į „Antakalnio terasų“ gyvenvietę  bus investuota apie 210 mln. lt.

 „Iki „Eglių terasų“  pristatymo visuomenei dienos jau buvo parduota beveik pusė butų. Tai rodo, kad poreikis aukštos klasės būstui ir gyvenimui komfortiškoje aplinkoje, yra išties didelis. Oficialų „Beržų terasų“ pristatymą planuojame tik gegužės mėnesį, tačiau sulaukę didelio susidomėjusių žmonių dėmesio, registracijas nusprendėme daryti anksčiau – daugiau informacijos jau galima rasti užsukus į laikiną svetainę www.berzuterasos.lt“, - teigia „MG Valdos“ pardavimų skyriaus vadovas Mantas Umbrasas.

 „Antakalnio terasos“ įsikūrusios viename žaliausių ir švariausių Vilniaus mikrorajonų. Tai pirmasis daugiabučių projektas, kuriame lietaus vanduo kaupiamas rezervuaruose ir panaudojamas aplinkos priežiūrai. Projekte įrengti geriamojo vandens filtrai, gaminant langus pritaikyta saulės poveikio kontrolė, padedanti sumažinanti spindulių srautą karščiausiomis dienomis.