Archyvas

2017 lapkričio 16 d., LNK

Prisijungdami prie projekto „Šimtmečio dovanos“, LNK televizijos laidų vedėjai – Justė Žičkutė, Gintarė Gurevičiūtė, Rolandas Mackevičius ir Tomas Ališauskas – skyrė popietę savanorystei „Maisto banko“ sandėlyje. „Mūsų prisidėjimas prie to, kad sunkiai besiverčiantys žmonės turėtų duonos kąsnį ant stalo, –  šimtmečio dovana Lietuvai“, – kalbėjo radistas, TV projekto „Lietuvos balsas“ vedėjas Rolandas Mackevičius. Laiką savanorystei LNK laidų vedėjai užregistravo projekto puslapyje kaip „Šimtmečio dovaną“. Šiuo metu savo dovanas jau registravo 113 016 žmonių. 

Skaityti
2017 lapkričio 14 d., Stumbras

Gamyklas „Stumbras“, „Alita“ ir „Anykščių vynas“ valdančios bendrovės „MV Group Production“ vadovybė Kauno „Stumbro“ darbuotojams ir Lietuvos Maistininkų profesinės sąjungos atstovams pristatė šiuo metu ruošiamą gamyklos modernizavimo projektą. Siekiant stiprinti „Stumbro“ gėrimų pozicijas tarptautinėje rinkoje ir didinti gamybos apimtį, kitų metų pradžioje iš Kauno į „Alitos“ gamyklą Alytuje svarstoma perkelti tris pilstymo linijas ir produkcijos sandėlius.

Skaityti
2017 lapkričio 13 d., LNK

Artėjant Kalėdoms prasideda didžiųjų labdaros renginių sezonas. Jau šeštąjį kartą žiūrimiausia LNK kanalų grupė ir didžiausia Lietuvoje labdaros organizacija „Maisto bankas“ rengia grandiozinį labdaros telemaratoną „PasiDalink“.

Skaityti
2017 lapkričio 13 d., MG Valda

Vos pernai Lietuvos sostinėje duris atvėręs viešbutis „Artagonist“ pasauliniame kelionių rekomendacijų tinklalapyje „TripAdvisor“ pripažintas geriausiai lankytojų vertinamu viešbučiu Vilniuje, tokią sėkmę, anot vadovų, lėmė drąsūs sprendimai ir išskirtinumas rinkoje.

Skaityti
2017 spalio 27 d., „Aprangos“ grupė

 „Aprangos“ grupės neaudituotas konsoliduotas 2017 m. trečio ketvirčio pelnas prieš apmokestinimą sudarė 7,4 mln. eurų

Skaityti
2017 spalio 26 d., Mineraliniai vandenys

Bendrovės „MV GROUP Production“, valdančios „Stumbro“, „Alitos“ ir „Anykščių vyno“ gamyklas, generalinis direktorius Audrius Česlovas Matulevičius nuo spalio 24 d. dėl asmeninių priežasčių palieka užimamas pareigas.

Skaityti
2017 spalio 23 d., MG Valda

Neseniai išgyvenome laikotarpį, kai populiariausias pageidavimas kalviams buvo minimalistinė stiklo ir plieno architektūra, bet ši mada jau praeina – žmonės vis labiau ilgisi natūralumo, teigia „Vilniaus kalviai“ vadovas Raimondas Vaitkūnas.

Skaityti
2017 spalio 12 d., MG Baltic

Koncernas „MG Baltic“ tapo vienu iš pagrindinių atsinaujinančio krepšinio klubo Vilniaus „Lietuvos rytas“ rėmėju

Skaityti
2017 spalio 11 d., LNK

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės sulaukė rekordiškai didelės auditorijos

Skaityti
2017 spalio 5 d., MG Baltic

„Alfa Media“ valdomo naujienų portalo „Alfa.lt“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas ėjęs Tadas Marčiukaitis nuo šiandien pradeda dirbti koncerno „MG Baltic“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos direktoriumi. 

Skaityti
2017 rugsėjo 12 d., LNK

LNK įsigijo UEFA Euro 2020 TM transliavimo teises.

Skaityti
2017 rugsėjo 8 d., Anykščių vynas

„Anykščių vyno“ gamybos direktoriumi tapo Justinas Kanopa

Skaityti
2017 rugpjūčio 10 d., Mitnija

„Mitnija“, viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje,

Skaityti
2017 rugpjūčio 10 d., LNK

Lietuvos krepšinio lyga grįžta

Skaityti
2017 rugpjūčio 8 d., LNK

Aštriais komentarais garsėjantis politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka grįžta

Skaityti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14